PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta   Sat Apr 16, 2011 12:40 pm

Une them qe nje psikolog mund te ndaloje dhe tragjedite qe nje njeri mund ti ndermarr ndaj vetes apo ndaj te dikujt.........qe i duket sikur po i merr jeten

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta   Sat Apr 16, 2011 9:28 pm

Mendoj se një psikolog mund te ndikoje shume tek një njeri. Psikologu gjate bisedës me një klient (pacient) mundohet te gjeje te kaluarën e tij dhe pastaj te ndikoje pozitivisht duke ndryshuar bindjen e tij.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
A mund te ndikoje nje psikolog tek nje njeri depresiv dhe i lodhur nga jeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SHKENCAT SOCIALE (¯`♥´¯) :: PSIKOLOGJIA-
Kërce tek: