PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vështrim psikologjik i karakterit shqiptar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Vështrim psikologjik i karakterit shqiptar   Sat Apr 16, 2011 12:37 pm

Jam shume kuriose ta di se cfare mendoni:
Shqiptaret jane me agresive se popujt e tjere dhe ne qofte se po perse?
Shqiptaret jane me besnike se popujt e tjere dhe ne qofte se po perse?
Shqiptaret nuk dine te mbajne pozicione te ndermjetme,ata o te duan o te
urrejne;eshte e vertete apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vështrim psikologjik i karakterit shqiptar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SHKENCAT SOCIALE (¯`♥´¯) :: PSIKOLOGJIA-
Kërce tek: