PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar?   Sat Apr 16, 2011 12:19 pm

Mund te behet fjale ketu per drama apo komedi te luajtura nga trupa teatrale shqiptare apo te huaja, nga shkrimtar shqiptar apo te huaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cila eshte drama dhe komedia juaj e preferuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: LETËRSIA-
Kërce tek: