PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 filmat qe ju pelqejn me shum!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: filmat qe ju pelqejn me shum!   Sat Apr 16, 2011 12:14 pm

Me qe jemi tek kinematografija, ca filmash ju pelqejn me shum juve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   Sat Apr 16, 2011 10:07 pm

Shikoj shume filma te ndryshëm si

Komedi

Romance

Aksion

Me pëlqen ti shikoj edhe filmat Horror

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   Thu Apr 21, 2011 2:02 am

Me Pelqejn shum pershmbull serialet turke dhe ato spanjole

Nuk me pelqejn Filmat horror Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   Thu May 12, 2011 2:23 am

me pelqejne filmat romantike,serialet turke.komedite por uurej horroret...i urrej

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   Fri May 13, 2011 12:19 am

Horrorr !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   Mon Jun 04, 2012 6:15 pm

me pelqejn filmat me aksion,drame dhe romance...

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: filmat qe ju pelqejn me shum!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
filmat qe ju pelqejn me shum!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: KINEMAJA DHE TELEVIZIONI-
Kërce tek: