PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrahje masive në palestrën “Minatori”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Rrahje masive në palestrën “Minatori”    Sun Apr 10, 2011 9:59 pm

Mitrovicë, 11 prill - Një përleshje masive ndërmjet lojtarëve të Trepçës dhe Bambit ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Palestrën e Sporteve në Mitrovicë. Incidentit i ka paraprirë një gjest provokues i Jugosllav Dashiqit basketbollist i Bambit, i cili para se të niste dueli, ka provokuar shikuesit e pranishëm në palestrën “Minatori”. Këta të fundit kanë reaguar duke sharë lojtarët e Bambit. Me këtë rast, drejtuesit e Bambit kanë kërkuar nga policia që të largohen tifozët duke kërcënuar me mos nisje të lojës. Kamera e Kohavisionit në sallë është penguar nga tifozët e pranishëm për të xhiruar pamjet e këtij incidenti. Ndërkohë policia e Kosovës ka konfirmuar rastin por nuk ka dhënë detaje të tjera.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Rrahje masive në palestrën “Minatori”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: BASKETBOLL-
Kërce tek: