PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ermela e fiton Big Brother 4

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Ermela e fiton Big Brother 4   Sat Apr 02, 2011 8:28 pmTiranë, 3 prill - Big Brother Albania fitohet për herë të parë nga një femër. Ermela ka fituar çmimin e madh prej 100 milionësh në spektaklin më të madh shqiptar. Ndërmjet saj dhe Ergysit, publiku shqiptar në Shqipëri dhe Kosovë ka zgjedhur Ermelën fituese.
Ermela ishte femra e vetme që kishe mbetur në finale, ndërsa pasi arriti të s’pastrojë nga rruga Marielin dhe Ogrenin në një natë finale spektakolare e cila u përshkua nga shumë befasi, ajo i arriti që në televotimin përfundimtar të shpallet fituesja.
“Nuk më besohet akoma. Është vërtet një ëndërr, një emocion. Paratë? Kur nuk i ke nuk ke çka u bën, kur i ke u gjen vendin”, ka thënë bukuroshja.

“Nuk më besohet akoma. Është vërtetë një ëndërr, një emocion”, ka thënë Ermela pasi është zgjedhur fituese.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Ermela e fiton Big Brother 4
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: