PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mosha ideale per tu martuar?

Shko poshtë 

Mosha ideale per tu martuar?
 20-25 vjeç
 25-30 vjeç
 30-35 vjeç
 35-40 vjeç
 S'ka moshe ideale
 Nuk e di
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Mosha ideale per tu martuar?    Sat Mar 26, 2011 11:58 pm

Kjo teme hapet për te marre një opinion te përgjithshëm se cila duhet te jete mosha me e mire për një mashkull qe te martohet.
E di qe përgjigjja me e logjikshme do te jete "Kur te këtë gjetur njeriun e duhur" ose "Kur ta ndjeje vete mashkulli" e te tilla përgjigje te ngjashme. Megjithatë një moshe për tu martuar duhet te ekzistoje. Një moshe e cila përzgjidhet ne përgjithësi nga pjesa me e madhe e njerëzve. Ne boten perëndimore ka shume meshkuj qe e shtyjnë martesën deri ne vitet 40 te tyre, sikurse ka dhe nga ata qe martohet qe te rinj fare. Edhe tek ne ka një tendence te tille gjithashtu. Ndoshta globalizimi ka dhëne efektet e veta dhe ne vendin tone. Gjithsesi për tu rikthyer ne objektin e temës. Cila është mosha me e mire për një mashkull qe te lidhet ne martese?!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Mosha ideale per tu martuar?    Mon Dec 26, 2011 8:45 am

Mendimi im eshte 25 - 30
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Mosha ideale per tu martuar?    Fri May 18, 2012 7:29 pm

20-25 sepse po deshe me u martu me von nuk te merr kush

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mosha ideale per tu martuar?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mosha ideale per tu martuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: