PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?

Shko poshtë 

A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?
 Po
 Jo
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    Sat Mar 26, 2011 11:53 pm

Ta zëmë se një njeri ju pëlqen por vetëm për pamjen tuaj te jashtme(flas për bukurinë, jo për veshjen,paratë etj.) A do ta donit?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    Sat Apr 30, 2011 3:22 am

Mondi shkruajti:
Ta zëmë se një njeri ju pëlqen por vetëm për pamjen tuaj te jashtme(flas për bukurinë, jo për veshjen,paratë etj.) A do ta donit?
kurre.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    Mon Dec 26, 2011 8:47 am

Une do ta doja fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    Fri May 18, 2012 7:28 pm

kurren e kurres.........

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do ta donit nje njeri qe ju do per bukurine tuaj ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: