PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nga çfarë i vlersoni Njerëzit ??

Shko poshtë 

Nga i vlerson Njerzit ??
 Sjellja
 Fjalët
 Qëndrimi
 Veprat
 Bukuria
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Nga çfarë i vlersoni Njerëzit ??    Sat Mar 26, 2011 11:50 pm

Nga çfarë i vlerësoni njerëzit ???

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Nga çfarë i vlersoni Njerëzit ??    Sat Apr 30, 2011 3:25 am

Mondi shkruajti:
Nga çfarë i vlerësoni njerëzit ???
nga sjellja fjalet veprat qendrimi dhe e fundit bukuria.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Nga çfarë i vlersoni Njerëzit ??    Mon Dec 26, 2011 8:44 am

Fjalet dhe Veprat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Nga çfarë i vlersoni Njerëzit ??    Fri May 18, 2012 7:30 pm

sjellja,fjalet,qendrimi bukuria ne fund

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nga çfarë i vlersoni Njerëzit ??    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nga çfarë i vlersoni Njerëzit ??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: