PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”    Mon Mar 21, 2011 9:32 pmKëngëtarja kosovare Gili dhe këngëtari Enis Potoku sërish do të jenë konkurrentë në festivalin e Shqipërisë, “Top Fest8”.

Kësaj radhe dyshja do të konkurrojë me këngën e titulluar “Badihava” e realizuar nga Ilir Berani. Kjo këngë do të prezantohet të martën në “Top Fest”, ka bërë të ditur Gili për Telegrafi.com.

Gili dhe Enis Potoku në festivalin e vitit të kaluar- “Top Fest 6”, me këngën e tyre “Kur u ndamë”, fituan çmimin e Internetit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: