PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nadal finalisti i parë në Indian Wells

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Nadal finalisti i parë në Indian Wells   Sat Mar 19, 2011 10:14 pm

Indiana Wells, 19 mars – Tenisti numër një në botë, Rafael Nadal është plasuar sonte në finalen e turnirit nga seria 1000 në Indian Wells, pasi që mundi Juan Martin del Potron nga Argjentina me rezultat 6:4, 6:4
Për titullin e dytë në këtë turnir dhe të 44-tin në karrierë, Nadal do të luajë kundër fituesit Federer-Gjokoviq.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
 
Nadal finalisti i parë në Indian Wells
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: ÇDO GJË RRETH SPORTIT-
Kërce tek: