PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga në Podgoricë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Lady Gaga në Podgoricë   Fri Mar 18, 2011 11:06 pm


Podgoricë, 18 mars – Pop atraksioni momentalisht më i madh në botë, si merret vesh jo zyrtarisht, do të jetë e pranishme në Podgoricë në hapjen e “Atlas capital center”, me ftesën e pronarit të Atlas Group, Dushko Knezheviq.
Apartamentet në këtë qendrë të re hoteliere në Podgoricë do të mund të jenë të gatshme deri në fund të muajit mars, kurse programi do të mund të kompletohej gjatë pranverës. Kjo qendër ka raport franshize me zinxhirin hotelier Crown Plaza.
Si merret vesh, negociatat me menaxherët e Lady gaga kanë zgjatur disa javë, kurse këngëtarja në fund ka pranuar që me kompensimin e një honorari të paraqitet në hapjen e kësaj qendre hoteliere. Thuhet se data e hapjes dhe e promovimit do të shpallen së shpejti.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Lady Gaga në Podgoricë   Mon Jun 04, 2012 6:31 pm

sa e urrej ket kengetare;esht skizofrene mesa duket

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lady Gaga në Podgoricë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: