PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FSHF-ja hap sportel në Prishtinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: FSHF-ja hap sportel në Prishtinë   Fri Mar 18, 2011 11:04 pm

Prishtinë, 18 mars - Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) njoftoi të enjten se për herë të parë në historinë e ndeshjeve të ekipit kombëtar, FSHF-ja në bashkëpunim me kompaninë e kontraktuar për shitjen e biletave ("Tis Solution") do të hapë një sportel për shitjen e biletave në kryeqytetin e Kosovës.
"Një pjesë e madhe e tifozëve tanë janë kosovarë dhe për këtë arsye ishte e logjikshme që ne të kishim një sportel për shitjen e biletave edhe në Prishtinë", tha të enjten sekretari i FSHF-së Eduard Prodani.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
FSHF-ja hap sportel në Prishtinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: