PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Interi mendon për Pepen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Interi mendon për Pepen    Sat Mar 05, 2011 9:52 pm

Interi është duke e shqyrtuar seriozisht mundësinë që ta shfrytëzojë Jose Mourinhon për të sjellë në Giuseppe Meazza mbrojtësin kualitativ portugez, Pepe.

Calciomercato njofton se Nerazzurët janë duke bërë plane serioze për afatin kalimtar veror, në mënyrë që sezonin e ardhshëm të fitohen të gjitha titujt, pasi këtë sezon kjo gjë është praktikisht e pa mundur.

Dhe kërkesat e Pepes prej 4.5 milionë eurosh për sezon duket se nuk do të jenë problem për Nerazzurët, për të cilët mbrojtja është esenciale. Thuhet se një ofertë prej 12 milionë eurosh mund të jetë e mjaftueshme për mbrojtësin merengez.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Interi mendon për Pepen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: