PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë   Sat Mar 05, 2011 9:51 pm

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka thënë se ai nuk frikësohet nga asgjë, pas tentimit për atentat me thikë në aeroportin e La Corunas.

“Është diçka që nuk e kam parë. Dy ditë më parë e kam vërejtur se truproja kishte diçka prapa tij. Unë nuk di asgjë. Por, të kem frikë nga çfarë?”, theksoi Mourinho tepër i qetë në konferencën për shtyp.

Ai i dëshiroi shërim të shpejtë kolegut të tij nga tabori rival, Pep Guardiolas, i cili po vuan nga dhimbjet në shpinë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Mourinho: Nuk kam frikë nga asgjë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: