PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë   Tue Dec 07, 2010 2:00 am

Kater aktiviste te Levizjes Vetendosje kane pesuar lendime te renda gjate nje aksidenti rrugor ne aksin rrugor Prishtine -Mitrovice (Mazgit) afer Kolegjit Viktori.
Në njoftim thuhet se të lënduar janë Muhamet Koskoviku, Bashkim Berisha Ardian Huli dhe Egzon Isa Kastrati, djali i deshmorit Isa Kastrati.
Bëhet e ditur se Muhameti ka lendime te renda, por eshte jashte rrezikut per jete. te tjeret jane ne rianimim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Aksident rrugor - 4 të lënduar rëndë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: