PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thyhet rekordi për puthjen më të gjatë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Thyhet rekordi për puthjen më të gjatë    Thu Feb 17, 2011 11:12 pm


Bangkok, 14 shkurt – Shtatë çifte në Tajlandë kanë thyer rekordin e Guinnessit për puthjen më të gjatë.
Për nder të Shën Valentinit është organizuar gara, synimi i së cilës ishte thyerja e rekordit të tanishëm, që mbahej nga Kristina Reinhart dhe Nikola Matoviq nga Gjermania. Të dy ishin puthur në vazhdimësi për 32 orë, 7 minuta dhe 14 sekonda.
“Gara akoma po vazhdon, pasi vetëm një çift mund të mbajë titullin për puthjen më të gjatë. Nuk e dimë se sa do të zgjasë e gjithë kjo, por parashikohet që fituesit do të puthen edhe të paktën 12 orë”, ka thënë organizatori i kësaj gare.
Gara vazhdon edhe pas 33 orëve, transmetojnë agjencitë.
Rregullat e Guinnessit për thyerjen e këtij rekordi janë shumë të ashpra. Çiftet gjatë gjithë kohës duhet të prekin buzët, madje edhe kur hanë, pinë apo shkojnë në WC. Çifti fitues do të fitojë unazë diamanti dhe shpërblim në të holla.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Thyhet rekordi për puthjen më të gjatë    Sat May 19, 2012 5:46 pm

mire qe nuk ju kan ngrire buzet nga i ftohte,se atehere do ta benin te forte

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Thyhet rekordi për puthjen më të gjatë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: