PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani i interesuar për Balotellin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Milani i interesuar për Balotellin   Thu Feb 17, 2011 11:06 pm

Milano, 17 shkurt – Paraqitja e dobët e Milanit në Ligën e Kampionëve ka bërë që zyrtarët të hidhen në aksion dhe tani raportohet se ata kanë shprehur interesimin për futbollistin e Manchester Cityt, Mario Balotelli.
Gazeta italiane “Il Corriere dello Sport “ raporton se drejtorët e klubit nuk janë të impresionuar me Robinhon dhe Zlatan Ibrahimoviqin, pasi linja e tyre dështoi në mposhtjen e Tottenhamit.
Tashmë, ata po planifikojnë për sezonin e ardhshëm, me Balotellin në krye të listës së dëshirave të tyre.
Balotelli shihet një alternativë për Ibrahimoviqin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Milani i interesuar për Balotellin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: