PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni   Sun Feb 13, 2011 1:29 am

Një burrë 59-vjeçar ka vdekur pas infektimit me virusin A-H1N1. Kjo vdekje çon në shtatë numrin e viktimave nga gripi i derrit për këtë sezon në Maqedoni.

Autoritetet spitalore thanë se viktima ishte pranuar në gjendje të rëndë, më 9 shkurt.

Në klinikën infektive të Shkupit, në 24 orët e fundit, janë hospitalizuar dhe pesë pacientë të rinj.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni   Sun Feb 13, 2011 2:03 am

Ishalla po pshtojm prej ktij Gripi !!!!!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Viktima e shtatë nga gripi i derrit në Maqedoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA MAQEDONIA-
Kërce tek: