PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fundjava e Çilit te Magazina

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Fundjava e Çilit te Magazina    Thu Feb 10, 2011 8:14 pm


Tiranë, 10 shkurt - Çiljeta Gjilaga e ka kaluar fundjavën te Magazina, një vend në fakt që ka nisur ta frekuentojë shpesh muajt e fundit. Ajo ka qenë e rrethuar nga shoqet në shumicën e kohës, ndërsa i dashur i saj, Aleksandri është postuar në një tjetër tryezë me miqtë e tij.

Flitet se marrëdhënia e tyre shkon për bukuri, e ndarja në lokal ka qenë thjesht rastësore, pasi atyre i duhej të respektonin dhe t’i jepnin pak kohë edhe shoqërive të veta.

Me Çilin ka qenë dhe Skandinava, modelja e njohur, e cila është mike me këngëtaren. Çili në fillim nuk lëvizte nga tryeza e saj e zakonshme dhe ka kënduar prej aty, më pas mori mikrofonin dhe doli në skenë. Edhe pse e veshur me të zeza komplet, duket sikur ka marrë pak peshë, atë që humbi gjatë verës, megjithatë kjo tregon një lloj rehatllëku që e ka kapur, shkruan BW.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Fundjava e Çilit te Magazina    Mon Jun 04, 2012 6:34 pm

mire mo te pakten e paska ber dicka te hajrit

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fundjava e Çilit te Magazina
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: