PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lohan tash akuzohet për vjedhje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Lohan tash akuzohet për vjedhje    Thu Feb 10, 2011 8:12 pm

Los Angeles, 10 shkurt - Përsëri telashe me gjyqet për aktoren Lindasay Lohan. Ajo është detyruar të merrte sot pjesë në një tjetër seancë gjyqësore në Los Angeles, për vjedhjen e një varëseje të çmuar, ndërsa turma të tërë gazetarësh e ndiqnin nga pas.

Aktorja u paraqit në seancë e veshur me të bardha, ndërsa deklaroi se ishte e pafajshme.

Ajo akuzohet për vjedhjen e një varëse me vlerë 2 500 dollarë në një dyqan të firmës Venice, në Kaliforni. Gjatë seancës, prokurorët i kanë kërkuar gjykatës një analizë të ADN-së së saj, si dhe gjurmët e gishtave. Nga ana tjetër, avokatët mbrojtës të Lohanit deklarojnë se ajo është krejtësisht e pafajshme, ndërsa kanë hedhur poshtë akuzat si të pabazuara në prova.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Lohan tash akuzohet për vjedhje    Mon Jun 04, 2012 6:34 pm

epo tashi kur je drogaxhie;edhe hajdute mund te behesh

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lohan tash akuzohet për vjedhje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: