PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët   Mon Feb 07, 2011 2:05 am

Një gjykatës në Londër ia ndaloi një burri me emrin Alan, seksin pasi u vërtetua se ka nivel të ulët të inteligjencës.

Burrit 40 vjeçar iu ndalua seksi pasi IQ e tij është vetëm 48. Alan thuhet se ka jetuar me një të dashur, por në vendimin e gjykatës thuhet se ai ka “dëshirë të fortë seksuale” të panatyrshme për marrëdhëniet me partner, kështu që gjykata ia ndaloi të jetojë me të dashurën e tij.

Gjykatësi tha se IQ e tij është gjithsej 48 dhe ai nuk është i vetëdijshëm për veprimet e veta. Vetë Alan pranoi se nuk ka kapacitet të pamjaftueshëm mental për të ditur dhe kuptuar rreziqet shëndetësore të cilat transmetohen gjatë marrëdhënieve seksuale, shkruajnë mediat britanike.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët   Sat May 19, 2012 5:49 pm

aahahaahahah i shkreti po a do rezistoje dot?aahahaaaha

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: