PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 

Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Sun Feb 06, 2011 2:44 am

Kushe merren me shume me thashetheme meshkujt apo femrat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 32

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Sun Feb 06, 2011 7:29 am

Definitivisht mendoj se femrat jane me shume thashethemegjike.

Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Fri May 06, 2011 3:05 am

Mondi shkruajti:
mondi edhe pse jam femer jam ne nje mendje me ty qe femrat merren me shume me thashetheme se meshkujt.

Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 32

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Sat May 21, 2011 2:03 am

mace shkruajti:
Mondi shkruajti:
mondi edhe pse jam femer jam ne nje mendje me ty qe femrat merren me shume me thashetheme se meshkujt.

Mace kjo kuptohet se femrat e presin me padurim te behen bashke dhe te merren me thashetheme.

Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Sat May 21, 2011 7:22 am

Mondi shkruajti:
mace shkruajti:
Mondi shkruajti:

Mace kjo kuptohet se femrat e presin me padurim te behen bashke dhe te merren me thashetheme.
jo jo pse ja une gjithe diten me shoqet rri po kjo sdo te thote qe meremi me thashetheme se kemi dhe ne muhabetet tona....por keto ditet e fundit kam degjuar dhe meshkuj qe merren me thashetheme per gocat....

@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Mon Jun 20, 2011 10:42 am

kam menduar qe femrat por kove te fundit jon bo edhe mashkujt me zi si femrat bone sjav truse fort me nje her ku.. te quajn hahaahahahahahahahaahah
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Sun Oct 02, 2011 9:32 am

@Nora@ shkruajti:
kam menduar qe femrat por kove te fundit jon bo edhe mashkujt me zi si femrat bone sjav truse fort me nje her ku.. te quajn hahaahahahahahahahaahah
oh xemel goja te lumt bree.....per ksi gjera naj kan tejkalu meshkujtttt .....
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Sat Jan 21, 2012 3:38 am

Thashethemet skane gjini,u mendonte se bejne femrat me shume,ngaqe femrat vete si natyre jane me emotive,i shprehin hapur ate ca i pelqen apo ca nuk i pelqen...Ne ditet e sotme kete ''flamur'' ose ''stafete''per thashetheme e kane marre meshkujt dhe po ja dalin per mrekulli....Thashethemet jane thjesht disa fjale te krijara,ose ndoshta dhe nje pjese e vertete e asaj qe beme ose nuk beme...Eshte nje fenomen qe ka ekzistuar gjithmone,dhe do ekzistoje prap se prap pavaresisht se ndodh qe nuk na thuhet ne sy....Nje fjale e thene nga dikush thote : - Nqs se ke degjuar me veshet e tu,nqs se ke pare me syte e tu mos e kalo aspak ne ate ''mendje te vogel'' dhe mos e perhap me ate ''goje te madhe''...Keshtu si teori eshte shume e bukur por kur vjen puna tek praktike jemi pak si dobet...Zakonisht kur behet fjale per thashetheme te tipit te ''dobet'',ata qe jane si parendesi nuk i kushtojme shume vemendje kur behet fjale per ne(qe te jemi mbrenda nje thashethemi ne vete)aty prekemi...Prekemi nga frika mos tjeret do besojne ate qe kane degjuar,mbasi ne mundohemi qe ta shfaqim veten sa me mire para tjereve....Thashethemi ne vetvete shfaq njefare kurioziteti per nje person por nga ana tjeter shfaq dhe nje zili....Zaonisht femrat duke qene me emotive dhe duke qene me shperthyese e kane ndjenjen e kuriozitetit me te ''gjalle'' se meshkujt,ndaj dhe i ka mbet atyre,por realiteti po flet ndrysh pasi meshkujt kane filluar ta perfeksionojne kete ''zanat'',i duket si nje ''argetim i parezistueshem''....Une mendoj se njerezit qe i bejne keta thashetheme(pasi sdu te vecoj as ti jap nje gjini te caktuar thashethemit),jane ne pergjithesi njerez qe duan me cdo gje e me cdo kusht te njohin tjetrin,nje filozof gjerman tha : - Njerezit jane gjithmone duke eksploruar,duke u munduar te zbulojne misterin permbrenda,pak a shume thashethemi eshte pjese e ADN-se se njeriut.....

Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 21

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Fri May 18, 2012 7:25 pm

femrat jan me thashethemexhie me then te drejten

Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat   Today at 8:47 am

Kush merren me shume thashetheme meshkujt apo femrat
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: THASHETHEME-
Kërce tek: