PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tiranë, plagoset me armë Filip Gjeloshi, miku i Zani Çaushit .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Tiranë, plagoset me armë Filip Gjeloshi, miku i Zani Çaushit .   Sun Feb 06, 2011 1:30 am
TIRANE – Lajmifundit – Filip Gjeloshi, personazh i njohur për precedentë penale nga policia shqiptare u qëllua me armë dhe u plagos sot në mbrëmje në Tiranë.
Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Siri Kodra” të kryeqytetit.
Sipas policisë, Filip Gjeloshi i liruar pak kohë më parë nga gjykata, është qëlluar me armë zjarri.
Ai njihet si mik i ish-të fortit të Vlorës, Zani Çaushi. I plagosuri mësohet se është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin ushtarak.
Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e krimit.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tiranë, plagoset me armë Filip Gjeloshi, miku i Zani Çaushit .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: