PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Juventus me ofertë për Ekotton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Juventus me ofertë për Ekotton   Sat Feb 05, 2011 10:41 pm

Torino, 6 shkurt - Skuadra e Juventusit ka bërë gati një ofertë prej dhjetë milionë eurosh për mbrojtësin e Tottenhamit, kamerunasin Benoit Assou-Ekotto, shkruan të shtunën e përditshmja "Tuttosport". Krerët e Juventusit janë të bindur se me këtë ofertë mund të transferojnë kamerinasin 26-vjeçar në Torino, në fund të këtij edicioni. Assou-Ekotto me londinezët ka kontratë të vlefshme deri në qershorin e vitit 2014.


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Juventus me ofertë për Ekotton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: