PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 vargje ,thenie apo fragmente letrare...?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: vargje ,thenie apo fragmente letrare...?   Fri Feb 04, 2011 11:15 am

te dashur forumista, ne kete teme mund te shkruani vargjet e nje poezie qe e keni shume perzemer, nje thenie qe e keni bere moton tuaj apo nje fragment qe ju ka lene shume mbresa.Me nje fjale dicka artistike qe keni lexuar dhe qe e identifikoni me veten,qe eshte bere pjese e juaja dhe e pandashme. pres mesazhet tuaja.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
vargje ,thenie apo fragmente letrare...?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI KULTUROR (¯`♥´¯) :: LETËRSIA-
Kërce tek: