PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Mon Jan 31, 2011 8:11 pm

Te gjithë dëgjojmë fjale te ndryshme për veten tone qe qarkullojnë poshtë e larte. Kush me shume e kush me pak, askush nuk ka mundur ti shpëtoje këtij fenomeni kaq te vjetër shoqëror.

Sa ndikojnë thashethemet ne jetën tuaj? Qofte kjo kur shënjestër e tyre nuk jeni ju, ose qofte dhe kur jeni ju.

A udhëhiqeni nga ato qe dëgjoni apo tentoni te vërtetoni çdo gjë vete?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Tue Mar 22, 2011 11:16 pm

Normal te cdo njeri atra ndikojn...pse mtha, pse ithash ,nuk eshte ashtu ,por kshtu----..ska njeri qe nuk tenton me zbulu te verteten ...,

Me mir nganjher eshte mos me jav ndu mendjen e me vazhdu siq ekemi vendos me jetu...por nganjher ka disa qe vertet te lendojn dhe mundohemi ti sqarojm...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Tue Mar 22, 2011 11:42 pm

Po ndikojn veq jo shum. Nuk i marr parasysh shume thashethemet po munden edhe me lendu nganjeher.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Thu Apr 21, 2011 1:55 am

tashtheme kemi gjdo her ne shqiptart me nis e mem ndiku isha moti ne spitali psikeatrik


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Thu Apr 21, 2011 9:22 pm

Themi se jo , po është normale se kur dëgjon ndonjë thashetheme për vete mund edhe mos te vije mire. Po sia var shume thashethemeve.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Thu Apr 21, 2011 11:47 pm

jo jo.... Arrow Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Thu May 19, 2011 2:57 am

sme intereson se cthone te tjeret per mua.....as qe i degjoj fjalet e te tjereve se po te ecesh ne jete me ato fjale.....atehere cjete do te jete.....jete thashethemi....ctha ai cberi ky??
as nuk merrem as nuk me pelqen te degjoj..........thashethemet me acarojne............

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
xixillonja
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2011
Postime Postime : 34
Vendodhja Vendodhja : Ne zemren tende

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Sun Jun 05, 2011 11:03 pm

aspak sndikohem nga thashethemat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Mon Nov 07, 2011 12:42 am

Ne jeten time nuk ndikojn aspak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   Thu May 17, 2012 5:55 pm

Qente le te lehin,karvani te ece perpara,nuk e vras mendjen aspak se cthon per mua;le te flasin un vazhdoj perpara pa e vrar mendjen se cthon per mua,as qe ma ndjen...nervat e tyre do acarojn se mua sme bejn dot asgje,kam punet e mia un nuk merrem me llafet e te tjereve.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ndikojnë thashethemet në jetën tuaj të përditshme?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: