PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MIRË SE JU GJEJË

Shko poshtë 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 21

MesazhTitulli: MIRË SE JU GJEJË   Mon Jan 31, 2011 10:29 am

Përshëndetje
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,përkohësisht jetoj në Gjermani
Shpresoj të kaloi mirë me ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   Mon Jan 31, 2011 10:42 am

pershendetje edhe per ty mire se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   Mon Jan 31, 2011 7:57 pm

Pershendetje dhe mire se ke ardhe Shaban Cakolli. Te deshirojme caste te mira ne Forum.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   Tue Mar 22, 2011 11:20 pm

baci shaban mir se erdhe miko..uroj te kalojm ktu mir se bashku si kohrat e kaluara....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   Thu May 17, 2012 4:41 pm

mireserdhe e kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MIRË SE JU GJEJË   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MIRË SE JU GJEJË
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: