PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Logo Per Forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Logo Per Forum   Mon Jan 31, 2011 10:11 am

Po Hap Ket tem te gjejm se bashku nje Logo per forum qe mos te ngel forumi pa nje Logo ... Lus Adminin te bej nje ose e bej une nje Dhe ju te vendosni a ju pelqen...LOGO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Mon Jan 31, 2011 7:58 pm

Nora mire ke bere qe ke hape kete teme, jane te lutur te gjithe ata qe kane ide te bejne ndonje logo ta paraqesin ketu.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Tue Feb 01, 2011 2:29 am

Mondi shkruajti:
Nora mire ke bere qe ke hape kete teme, jane te lutur te gjithe ata qe kane ide te bejne ndonje logo ta paraqesin ketu.


Flm se shpejti do ta bej nje dhe te vendosni edhe ju per te me rrespekte nora
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Fri Feb 25, 2011 10:01 am

dora te lumte logo po me pelqen shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Tue Apr 12, 2011 2:31 am

Me pelqen logo por shum bardh bre Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Thu Apr 14, 2011 8:14 pm

Koha e verës e kërkon ngjyrën e bardhe pak Razz

Me mire te thyhen pak ato ngjyrat tjera dhe te jete bardh per nje kohe.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Wed May 11, 2011 8:55 am

eeeeeeeeeeeeeeeee ja paske ndrruar prap logon ishalla si ndrron femrat si po ja ndrron logon forumit Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Thu May 12, 2011 2:18 am

@Nora@ shkruajti:
eeeeeeeeeeeeeeeee ja paske ndrruar prap logon ishalla si ndrron femrat si po ja ndrron logon forumit Very Happy
aha po ti nderroje femrat si logot e forumit do ishte rrezik edhe per ne....hahahahhahahhhaaa po jo mi nore se sduket i tille mondi.eshte cun i mire dhe i sjellshem....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Tue Dec 27, 2011 2:57 am

une mendoj ti bejme nje logo te tille meqe jemi ne prag festash

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   Tue Dec 27, 2011 3:18 am

mace shkruajti:
une mendoj ti bejme nje logo te tille meqe jemi ne prag festash

mace edhe une pajtohem me kete logo , tani do e bejme

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Logo Per Forum   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Logo Per Forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: