PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ç'farë lloj muzike ju pëlqen më shumë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Ç'farë lloj muzike ju pëlqen më shumë?   Mon Jan 31, 2011 4:08 am

Duke qene se ndodhemi ne temen e muzikes, a s'më tregoni te dashur miq, se ç'fare lloj muzike pelqeni me se shumti...e
Pres pergjigjet tuaja.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Ç'farë lloj muzike ju pëlqen më shumë?   Mon Jan 31, 2011 8:06 am

Po filloj te pergjigjem une . Me shume me pelqen muzika Rock , po sdo te thote se nuk degjoj edhe muzike te zhanreve tjera si te lehta edhe popullore.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Ç'farë lloj muzike ju pëlqen më shumë?   Fri Jan 13, 2012 2:55 am

ato qe i pelqejne jetes sime ato me pelqejne edhe mua

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Ç'farë lloj muzike ju pëlqen më shumë?   Fri May 18, 2012 7:19 pm

muzika reggetone edhe hip hop r e b

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ç'farë lloj muzike ju pëlqen më shumë?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ç'farë lloj muzike ju pëlqen më shumë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: MUZIKA-
Kërce tek: