PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!   Mon Jan 31, 2011 4:06 am

Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

Une per vete, nuk kam edhe aq shume, me duket se kam nja 100...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!   Sun Feb 20, 2011 10:51 pm

CD posedoj shume numrin e sakte nuk e di por kam koleksion te CD-ve.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!   Sat May 28, 2011 7:38 am

une nuk mbaj asnje lloj cd apo kasete por vetem mp3 dhe USB. ME muzike

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: MUZIKA-
Kërce tek: