PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!   Mon Jan 31, 2011 4:02 am

Cili eshte ai apo ajo kengetar/e e muzikes popullore shqiptare, qe ju e adhuroni me se shumti, dhe e degjoni gjithnje me shume kenaqesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!   Sun Feb 20, 2011 10:52 pm

Me pelqen shume zeri i embel i Shyhrete Behlulit e degjoj me kenaqesi te madhe.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!   Tue Apr 05, 2011 12:04 am

Me pelqen Bujar Qamili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: MUZIKA-
Kërce tek: