PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Mon Jan 31, 2011 1:33 am

A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Mon Jan 31, 2011 1:35 am

Te themi te drejten sot eshte veshtire ti besosh nje njeriu qe rri tere diten me te dhe jo me dikujt qe e njeh vetem ne virtualitet. Por sdo te thote qe smund ti besosh spaku ai ose ajo smund te kete diqka interes nga ty ne virtualitet.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Wed Apr 06, 2011 8:25 am

Poee....sijo nvaret krejt se me kan je shoqru dhe sa ka ndiku ajo shoqri apo ka zgjat....kam shoqri shum tmir prej ktij kontakti kam besim tek ata ndihem mir ralativisht kur flas me ata ne cdo aspekt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Sat Apr 09, 2011 12:33 am

kam shoqëri te mire nga Interneti , bisedojmë shume mes vete dhe i besoj asaj shoqërie.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Sat Apr 30, 2011 11:58 pm

PO UNE I BESOJ SHOQERISE SE VIRTUALITETIT SEPSE NDAJ GJERA PERSONALE DHE MARR MENDIME QE ME BEJNE TE REAGOJ DHE PA E DITUR SE NGA KUSH .ME DUKET GJE E MIRE TE NJIHESH ME NJEREZ NE INTERNET DHE TE FLASESH SIKUR I NJEH PREJ VITESH....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Tue Aug 09, 2011 12:58 am

Vete shoqëria dhe bisedat qe i zhvillon te shtyjnë ti besosh edhe ndonëse nuk i njeh ata persona.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Thu Aug 11, 2011 12:26 am

Po besoj dej diku , jo tgjithve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Mon Nov 07, 2011 12:21 am

Hiq aspak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Mon Dec 12, 2011 10:02 pm

Laksi shkruajti:
Hiq aspak

Pse hiq aspak . Mundesh edhe te ju besosh , por kuptohet jo te gjitheve !!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Sat Dec 17, 2011 5:49 am

Ka njerez qe duhet t'u besosh,,por une JO...Ndoshta dhe jam zhgenjyer ndonjehere,,andaj po e them qe s'u besoj hiq aspak...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Sun Dec 18, 2011 4:20 am

Laksi shkruajti:
Ka njerez qe duhet t'u besosh,,por une JO...Ndoshta dhe jam zhgenjyer ndonjehere,,andaj po e them qe s'u besoj hiq aspak...
as mondit nuk i beson ti?????

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Tue Dec 20, 2011 5:50 am

Mondi i besoj plotesisht,,por te tjerve JO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Mon Dec 26, 2011 2:30 am

ok.mendimi yt.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Mon Jan 02, 2012 3:12 am

Nuk besoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Thu May 17, 2012 5:36 pm

Besoj tek ata qe jan te siunqerte dhe qe ma thojn te verteten ne sy;ne virtualitet kam shum shoqeri ndersa ne realitet jo shum

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Thu May 17, 2012 8:56 pm

Me shume i besoj shoqerise virtuale se kesaj te vertete. Ne fund te fundit kjo virtuale ska se cfare te te bej ndersa po u tradhetove nga shoqeria e vertete eshte zhgenjim shume i madh .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    Sat May 19, 2012 6:43 pm

te pakten ne virtualitet nuk te njohin aq shum;edhe ndoshta ste kan pare fare;ndewrsa ne realitet ndryshon puna

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A Besoni Ne Shoqerin Qe Keni Njohur Ne Internet!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: