PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Forumi eshte fiksim apo kenaqesi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Mon Jan 31, 2011 1:27 am

Si mendoni ju cfare eshte fiksim apo kenaqesi kete te fundit shpresoj te jete se vaj medet po u fiksova i lashe te gjitha pa bere... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Mon Jan 31, 2011 1:29 am

Hahah me pelqeu kjo pyetje.

Une them se eshte kenaqesi po edhe pak fiksim. Po edhe ka shume gjera pozitive. Shkembimi i ideve me persona te ndryshem qe ske ide as kush jane. Kjo eshte nje gje pozitive.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Tue Apr 05, 2011 12:41 am

mendoj se kenaqesi,kalojme kohen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Wed Apr 06, 2011 8:22 am

knaqsi sepse nuk jemi ktu cdo dit apo 24 or te plota...ktu jemi vetem kur kemi koh dhe ndijm knaqsi pavarsisht asaj qe stakoj njeri ketu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Thu Apr 07, 2011 11:20 pm

Kenaqesi dhe është mire te komunikosh me te tjerët dhe te ndash mendimin tënd me ta.PS. Memories do ti takosh edhe tjeret ketu kohe pas kohe Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Sun May 01, 2011 12:04 am

PER MUA ESHTE KENAQESI POR EDHE FIKSIM TANI PORRI PO PRES PERGJIGJE NE TEMAT QE POSTOVA NE VEND QE TE STUDIOJ....PER MUA JANE TE DYJA EDHE FIKSIM EDHE KENAQESI.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Sun May 01, 2011 12:06 am

Me shume kenaqesi , kalojme kohen dhe shprehim idete tona . Po dikur te behet edhe fiksim.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Thu Nov 03, 2011 1:13 am

eshte kenaqsi po me kalimin e kohes te behet edhe fiksim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Mon Nov 07, 2011 12:08 am

PersonaLisht per mua eshte knaqesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   Thu May 17, 2012 5:59 pm

eshte kenaqesi pasi kalojm kohen,por edhe fiksim sepse te pelqejn temat dhe don me padurim tu pergjiegjesh pyetjeve te ndryshme.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Forumi eshte fiksim apo kenaqesi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: