PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Mon Jan 31, 2011 1:17 am

Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Mon Jan 31, 2011 1:30 am

Pika ime e dobte eshte nese fillon tme marresh me te mire ben cfar te duash me mua.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Mon Apr 18, 2011 12:53 am

Jam shum endjeshme....per cdo gje lendohem leht Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Mon Apr 18, 2011 12:55 am

Mirësjellja

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Thu Apr 21, 2011 1:51 am

kur me bejn nervoz jam shum agresive Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Thu May 19, 2011 3:04 am

nuk me pelqen kur me thua sdo flasim pa ndonje arsye....une dua te di pse-ne..dhe nuk te shqitem lehte derisa te marr pergjigje........

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    Thu May 17, 2012 6:03 pm

jam shum e ndjeshme nis te qaj shpejt;jam shum nervoze me bo me be me nerva a ke me mdal para?

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te gjithe e kane nje pike te dobet......cila eshte jotja....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: