PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin    Sun Jan 30, 2011 11:26 pmLondër, 31 janar – Chelsea do të përpiqet sot të transferojë spanjollin Fernando Torres, duke i ofruar Liverpoolit 110.7 milionë euro, transmeton "Daily Mail".
Abramovich po përpiqet të luajë me kartën e klauzolave në kontratën e sulmuesit të Liverpoolit, e cila bëhet aktive në rast të ofertës prej 58.3 milionë euro. Shuma shtesë prej 52.4 milionë euro shkon në xhepin e Torresit, nëse nënshkruan kontratën pesëvjeçare, me të cilën do të fitojë rreth 204 100 euro në javë.
Në Liverpool tashmë janë pajtuar për humbjen e Torresit. Deri tani kanë blerë Luis Suarezin, dhe do të përpiqen të sjellin edhe Ashley Young nga Aston Villa.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Abramovich ofron 110 milionë euro për Torresin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: