PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E kapën duke bere sex me kafshe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: E kapën duke bere sex me kafshe   Fri Jan 28, 2011 11:59 pmDerek Woods nga Glasgow është dënuar për seks me kuajt, pasi që e kapi kamera me rreze infra të kuqe gjatë marrëdhënieve me një pelë në një fermë në Devon, njoftoi BBC.

Kamerat i vendosi policia me kërkesë të pronarit të fermës, i cili kishte vërejtur se diçka e çuditshme po ndodhte.

Djaloshi 20 vjeçar pranoi fajin për keqtrajtimin e kafshëve dhe seks me kuaj. Gjykatësi ia caktoi paraburgimin. Pronari i kuajve lajmëroi për herë të parë policinë në dhjetor të vitit 2009 kur e gjeti Woodsin duke fjetur në kashtë.

Kamerat e rrejshme dhe alarmi nuk mjaftuan për ta larguar Woodsin. Pronari në dhjetor të vitit 2010 vërejti ca lëndime në trupat e kuajve.

Policia e kapi “me pelë për dore” Woodsin në gusht të vitit 2010 kur aktivizoi kamerën dhe alarmin.

“Woods nuk dëshiron të flas për arsyet e sjelljes së tij. Por secili e ka të vështirë të zbulojë motivet e një akti të tillë”, tha avokati mbrojtës. Woodsin e përshkruan si një djalosh i vetmuar i cili ka probleme me alkoolin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: E kapën duke bere sex me kafshe   Sat May 19, 2012 5:50 pm

cfare njerez te apsionuar pa s......... i ka len mendja njerezit e sotshem mesa duket

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
E kapën duke bere sex me kafshe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: