PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Tue Jan 25, 2011 12:48 am


Nëse do t'ju jepej mundësi te ktheheshit mbrapa me kohen ne një moment qe dëshironi çfarë do te ndryshonit ne jetën tuaj??

Postime te këndshme Smile

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 31

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Thu Jan 27, 2011 9:16 pm

Interesant kjo . Nuk e di mbase do ndryshoja diqka po mir jam kshtu si jam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Sat Apr 02, 2011 12:49 am

Veshtire te them se cfar do ndryshoja po diqka do ndryshoja gjithsesi Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Sat Apr 02, 2011 1:05 am

per bukuri jam,por do doja te isha dhe nje here e vogel se me mbnante babi mire lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Sat Apr 02, 2011 1:09 am

Erika shkruajti:
per bukuri jam,por do doja te isha dhe nje here e vogel se me mbnante babi mire lol!

Do ta mundoje babin te te mbante edhe njeher , mezi te rriti

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Sat Apr 02, 2011 1:11 am

Razz e ka per detyre,ja pat qefi kur me beri eeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Sat Apr 02, 2011 1:13 am

E pagoi qefin njeher te rriti , tani skthehet pas me qefe tjera haha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Sat Apr 02, 2011 1:14 am

hahahaha e mire par po ja falim,per momentin skam len gje pas qe do doja ta ndryshoja prit te plakem edhe pak e te shohim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Mon Apr 18, 2011 12:58 am

Do ndryshoja shum gjera spari mos te isha dashuru kurr....ne personin qe dikur e deshta...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Mon Apr 18, 2011 1:09 am

Njeriu gabon ne jete dhe po te mundte do ndryshonte shumëçka . Edhe unë kam disa gjera qe do i ndryshoja.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Sun May 08, 2011 5:51 am

Kush me ka lenduar,me ka bere me te forte!Kush me ka kritikuar,me ka bere me te rendeishem!kush me ka urryer,me ka bere me te cmuar....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Mon Nov 07, 2011 12:47 am

S'do beja gabime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Mon Nov 07, 2011 9:18 pm

Definitivisht do ndryshoja shume gjera . Sdo i beja gabimet qe i kam bere dhe vazhdoj ti beje.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Tue Nov 08, 2011 11:38 pm

S'do behesha e sinqert ndaj njerezve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Wed Nov 09, 2011 12:39 am

Do merrja nje drejtim tjeter nga ky qe kam marre

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Wed Nov 09, 2011 9:47 am

Do vijoja dhe njehere mesimin ne shkoLLe te mesme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Thu Nov 10, 2011 1:30 am

Qfar kisha ba ..hmmmm nuk i kisha ngah kerrit aq shpejt Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Thu Nov 10, 2011 7:44 am

S'do besoja shume ne njerez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   Thu May 17, 2012 5:48 pm

Nuk do isha e sinqerte me ca njertez,do ndryshoja sjelljen mje babain tim(pasi ndonjehere i kam then dicka per shaka)qe ne realitet mund ta ket lenduar thell ne shpirt;do doja qe te isha sjelle me mir me te,po ta dija se do te ikte aq shpejt Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese do te ktheheshit mbrapa ne kohe çfare do te ndryshonit nga jeta juaj??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: