PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbyllet në valixhe për të mos humbur aeroplanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Mbyllet në valixhe për të mos humbur aeroplanin    Mon Jan 24, 2011 8:22 pm


New York, 24 janar - Të humbësh fluturimin nuk është asnjëherë eksperiencë e bukur, por të jesh i gatshëm të futesh në valixhe vetëm e vetëm që të nisësh udhëtimin duket e tepërt.
Kjo i ka ndodhur Edward Hall, ekonomistit 24-vjeçar, i cili ka përfunduar në faqet e para të revistave amerikane.

Djali duhet të udhëtonte nga New Yorku në San Francisco, por u kujtua shumë vonë që kishte lënë në shtëpi dokumentin e identifikimit dhe agjenti i aeroportit nuk pranoi që të kalonte pa këtë dokument, transmeton TCH.

Në këtë moment, Edward ka kërkuar të hynte në valixhe dhe agjenti ta linte të kalonte me valixhet e tjera. Pas refuzimit të agjentit, Hall ka hipur me forcë në shiritin ku lëvizin valixhet për të kaluar bashkë me to drejt avionit.

Njëzet minuta më vonë ai është ndaluar nga policia.

“Doja vetëm të mos humbja fluturimin”, u tha Edward policëve.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Mbyllet në valixhe për të mos humbur aeroplanin    Sat May 19, 2012 5:51 pm

cfare ideje inteligjente qe i ka shkrepur ne koke

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mbyllet në valixhe për të mos humbur aeroplanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: