PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çka prisni nga qeveria e re

Shko poshtë 

Çka prisni nga qeveria e re
Ndryshime rrënjësore
17%
 17% [ 2 ]
Ndryshime të vogla
58%
 58% [ 7 ]
Njejtë si më parë
17%
 17% [ 2 ]
Jam i/e zhgënjyer dhe nuk pres asgjë
8%
 8% [ 1 ]
Totali i votave : 12
 

AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Çka prisni nga qeveria e re   Mon Jan 24, 2011 3:25 am

Çka prisni nga qeveria e re ????

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Çka prisni nga qeveria e re   Sun Feb 06, 2011 2:10 am

Njejtë si më parë...As gje nuk ndryshon kur politikanet tan jan Hajduda Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Re: Çka prisni nga qeveria e re   Sun Feb 06, 2011 10:07 pm

Duhet te kete disa ndryshime te vogla , por fatkeqësisht nuk pritet ndonjë gje e madhe nga ta.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Çka prisni nga qeveria e re   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çka prisni nga qeveria e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: