PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Evra: Do të largohesha vetëm për Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Evra: Do të largohesha vetëm për Realin    Mon Jan 24, 2011 12:29 am

Shpërndaje46
Postuar: 10:48 / 24.01.2011

Komente: 3
Patrice Evra thotës e ai do të ishte i gatshëm të largohet nga Mancheter United për Realin e Madridit.

Menaxheri i United, Sir Alex Ferguson, ka shqetësime rreth vazhdimit të kontratës së Evra, e cila skadon në fund të sezonit të ardhshëm, dhe është i vetëdijshëm për interesimin e Realit dhe Barcelonës.

“Jam shumë i lumtur te Manchester dhe nuk kam menduar për largim, por nëse Alex (Ferguson) dëshiron të më shfrytëzojë për të blerë ndonjë lojtarë tjetër, atëherë them se Real Madridi është zgjidhja më e mirë për Manchester United”.

“Nëse ky opsion vjen dhe Manchester United është pozitiv për këtë veprim, atëherë do ta pranoja atë me kënaqësi”, ka thënë Evra.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
 
Evra: Do të largohesha vetëm për Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: