PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shumica e tiranasve dënojnë dhunën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Shumica e tiranasve dënojnë dhunën    Sat Jan 22, 2011 1:05 am

Tiranë, 22 janar - Pas dhunës së djeshme në qendër të kryeqytetit të Shqipërisë, sot situata duket e qetë, ndërkohë që paniku ka rënë disi.

Në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” gjenden ende mbeturinat e dhunës, si automjete të djegura, tulla dhe mjete të tjera të forta që demonstruesit e dhunshëm hodhën mbi forcat e rendit.

Bulevardi qendror është i hapur sot për automjetet, teksa për qytetarët kryefjalë është ngjarja e ndjeshme, ku shumica e dënojnë atë. Opozita premtoi se dita e shtunë do të jetë ditë zie dhe nuk do të kishte përkeqësim të situatës, shkruan gazeta elektronike Start.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Shumica e tiranasve dënojnë dhunën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: