PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lind me dy dhëmbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Lind me dy dhëmbë    Fri Jan 14, 2011 10:42 pmLondër, 14 janar - Një bebe e sapolindur befasoi prindërit dhe jo vetëm ata, pasi lindi me dy dhëmbë. Kjo ka habitur prindërit dhe mjekët, pasi siç dihet procesi i daljes së dhëmbëve te foshnjat nis diku nga mosha 6 muaj e mbi.
Mirëpo, Oliver James, foshnja e ardhur në jetë vetëm disa ditë më parë, ka dy dhëmbë në nofullën e poshtme. Prindërit e tij, Joanne Jones, 31 vjeçe, dhe Lee, 32 vjeç, thanë se vizitën e parë të foshnjës së tyre nuk e bënë te pediatri, por te dentisti.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Lind me dy dhëmbë    Sat May 19, 2012 5:53 pm

ou se lindin femije me dhembe tashi po e marr vesh;habi me then te drejten

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lind me dy dhëmbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: