PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Viti i Ri!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Viti i Ri!   Mon Dec 20, 2010 9:28 pm

Ku do e prisni Vitin e Ri?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Mon Dec 20, 2010 9:32 pm

Kete vit kam vendos me prit pak me ndryshe nga vitet tjera. Cdo vit e kam prit ne sallon ndersa kete vit kam vendos me prit ne kuzhine se ma nxeht aty Razz.

Si qdo here deri ne ora 24:00 se bashku me familje dhe pastaj me shoqeri.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Mon Dec 20, 2010 9:35 pm

Mondi shkruajti:
Kete vit kam vendos me prit pak me ndryshe nga vitet tjera. Cdo vit e kam prit ne sallon ndersa kete vit kam vendos me prit ne kuzhine se ma nxeht aty Razz.

Si qdo here deri ne ora 24:00 se bashku me familje dhe pastaj me shoqeri.


Hahahahaha! A i ke ba drut, per me e pas nxeht a? Very Happy

Ashtu si ti edhe une do e pres! santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Mon Dec 20, 2010 9:47 pm

DitTixX shkruajti:
Mondi shkruajti:
Kete vit kam vendos me prit pak me ndryshe nga vitet tjera. Cdo vit e kam prit ne sallon ndersa kete vit kam vendos me prit ne kuzhine se ma nxeht aty Razz.

Si qdo here deri ne ora 24:00 se bashku me familje dhe pastaj me shoqeri.


Hahahahaha! A i ke ba drut, per me e pas nxeht a? Very Happy

Ashtu si ti edhe une do e pres! santa

I kam bere te gjitha pergatitjet me dru dhe me nxemje. Mund te kete edhe ndryshim plani ..!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Fri Dec 24, 2010 6:33 am

Askund me Familje time...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 29

MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Tue Apr 05, 2011 12:34 am

Ne tavolin Razz
Shpresoj se ne shtepi kete vit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Mon Apr 18, 2011 12:42 am

Tema mbyllet ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Viti i Ri!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: