PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit   Fri Dec 17, 2010 12:23 am


Gazeta serbe, Blic, shkruan sot se llogaritë bankare të Hashim Thaçit në Zvicër, Gjermani e Shqipëri mund të shërbejnë si provë për hetimin e Këshillit të Europës. Gazeta shkruan se llogaritë janë zbuluar nga FBI dhe nga zyra e prokurorit serb për krime lufte. Disa nga llogaritë për më tepër mbajnë edhe emra personalë, kurse në raste të tjera janë vendosur në emrat e organizatave humanitare. Disa prej tyre janë “Aid for Kosovo”, “Mediker”, “Karavan”, “Al Haramajin”.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
 
Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: