PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush do ta fitoj Champions League

Shko poshtë 

Kush do ta fitoj Champions League
Inter
0%
 0% [ 0 ]
Barcelona
100%
 100% [ 3 ]
Real Madrid
0%
 0% [ 0 ]
Manchester United
0%
 0% [ 0 ]
Chelsea
0%
 0% [ 0 ]
Ac Milan
0%
 0% [ 0 ]
Bayern Munchen
0%
 0% [ 0 ]
As Roma
0%
 0% [ 0 ]
Lyon
0%
 0% [ 0 ]
Ndonjë ekip tjetër
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Kush do ta fitoj Champions League   Thu Dec 16, 2010 10:24 pm

Une jam per barcelonen Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

MesazhTitulli: Re: Kush do ta fitoj Champions League   Mon Dec 20, 2010 1:18 am

Barcelona[b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: Kush do ta fitoj Champions League   Mon Dec 20, 2010 7:11 am

BarceLonaa !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.top-forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush do ta fitoj Champions League   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush do ta fitoj Champions League
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: