PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga, në skenë gjysmënudo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 33

MesazhTitulli: Lady Gaga, në skenë gjysmënudo   Thu Dec 16, 2010 9:31 pm

Londër, 16 dhjetor - Lady Gaga befasoi fansat e saj në Londër, duke kënduar vetëm me veshjet intime, në një pab, në orët e vona të mbrëmjes së mërkurë.

Një pjesë e fanseve të saj femra, duke ndjekur shembullin e idhullit të tyre, u zhveshën gjatë koncertit. Këngëtarja u paraqit në arenën e vogël së bashku me grupin “Semi Precious Weapons”, për të kënduar dy këngë.

Publiku nuk ishte paralajmëruar për mbërritjen e saj. Lady Gaga do të nisë brenda pak ditëve një turne që do ta çojë në disa qytete të Anglisë, SHBA-së dhe Europës.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.top-forum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 22

MesazhTitulli: Re: Lady Gaga, në skenë gjysmënudo   Mon Jun 04, 2012 6:38 pm

kokrra e debiles

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lady Gaga, në skenë gjysmënudo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: