PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

 Lajmërim & Kryetemë  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet
Lajmërim Global:

Me Rëndësi


Lexo para se të postosh.
 
0Mondi798prej Sun Dec 12, 2010 10:28 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet
Lajmërim Global:

KULTURA E DEBATIT NË FORUM

 
0Mondi764prej Sat Nov 27, 2010 2:28 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 11The Godfather656prej Mon May 21, 2012 1:51 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Kryetemë:

Thënia e Ditës

 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42Mondi3810prej Thu May 17, 2012 5:00 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ri 0Kingiaburrel1324prej Wed Jun 20, 2012 7:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 11Mondi457prej Tue May 22, 2012 11:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Personaliteti, ku ndryshon mashkulli me femrën
 
2sweety257prej Mon May 21, 2012 1:58 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 16@Nora@710prej Sat May 19, 2012 6:43 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Kingiaburrel211prej Thu May 17, 2012 6:11 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Kingiaburrel231prej Thu May 17, 2012 6:07 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Kingiaburrel196prej Thu May 17, 2012 6:06 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 7@Nora@451prej Thu May 17, 2012 6:04 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6@Nora@322prej Thu May 17, 2012 6:03 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 5@Nora@321prej Thu May 17, 2012 6:02 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1Mondi300prej Thu May 17, 2012 6:01 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 9@Nora@422prej Thu May 17, 2012 5:59 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 9Mondi472prej Thu May 17, 2012 5:55 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25Mondi1141prej Thu May 17, 2012 5:53 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 5The Godfather411prej Thu May 17, 2012 5:52 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 12Mondi575prej Thu May 17, 2012 5:51 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 23@Nora@1066prej Thu May 17, 2012 5:50 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6@Nora@398prej Thu May 17, 2012 5:49 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 18Mondi685prej Thu May 17, 2012 5:48 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 12LinDa1079prej Thu May 17, 2012 5:47 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 16Mondi636prej Thu May 17, 2012 5:46 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Jepni mendimet e tuaja ..
 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
45Erika1783prej Thu May 17, 2012 5:45 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6Mondi329prej Thu May 17, 2012 5:44 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39@Nora@1412prej Thu May 17, 2012 5:43 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 7Mondi449prej Thu May 17, 2012 5:42 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 24Mondi784prej Thu May 17, 2012 5:41 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
76Mondi3352prej Thu May 17, 2012 5:40 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6Laksi386prej Thu May 17, 2012 5:40 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
94Erika3215prej Thu May 17, 2012 5:39 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
160Erika4753prej Thu May 17, 2012 5:38 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
41Erika1892prej Thu May 17, 2012 5:38 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
36Mondi1390prej Thu May 17, 2012 5:35 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
çfare mendoni per jeten ne Kosovë?
 
5sweety277prej Thu May 17, 2012 5:34 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?
 
5sweety303prej Thu May 17, 2012 5:34 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Nena Ime.....
 
2sweety387prej Thu May 17, 2012 5:32 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
nje flete nga ditari
 
5sweety5869prej Thu May 17, 2012 5:31 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
29Mondi1465prej Thu May 17, 2012 5:29 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42@Nora@1649prej Thu May 17, 2012 5:28 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 9Mondi359prej Thu May 17, 2012 5:27 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 9@Nora@437prej Thu May 17, 2012 5:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Tradhëtia nëpërmjet internetit!
 
1sweety411prej Thu May 17, 2012 5:24 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Kureshtje e padjallëzuar!
 
1sweety254prej Thu May 17, 2012 5:23 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )
 
1sweety278prej Thu May 17, 2012 5:22 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Një ditë e zakonshme!
 
1sweety256prej Thu May 17, 2012 5:20 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Urrej,gjerat qe urrej ne jete
 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33sweety1534prej Thu May 17, 2012 5:16 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Të sfidosh verbërinë
 
1sweety252prej Thu May 17, 2012 5:14 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri
Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?
 
3sweety325prej Thu May 17, 2012 5:11 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 5Mondi466prej Thu May 17, 2012 5:07 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Lajmërim Global Lajmërim Global
Kryetemë Kryetemë